O nas

O OŚRODKU SZKOLENIOWYM MIREK

Z okazji 25 lecia firmy Firmy Handlowo Usługowej Mirek od dnia 1 czerwca 2016 r. wprowadzamy promocyjne ceny na wszystkie nasze kursy.

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Mirek” powstał w 2008 roku. Szkolimy kandydatów na kierowców na kategorie AM, A1, A2, A , B, C, D, B+E, C+E. Posiadamy w pełni wyposażoną salę wykładową oraz wszystkie niezbędne pomoce dydaktyczne.

Jako jedyni w rejonie posiadamy profesjonalny program komputerowy „Auto Trener – wykłady i ćwiczenia dla najlepszych Ośrodków”, który zawiera cały kodeks drogowy tłumaczony przez lektora.

Dysponujemy samochodami szkoleniowymi spełniającymi wymogi egzaminacyjne identycznymi jak pojazdy w WORD . Oferujemy duży plac manewrowy z trzema łukami identycznymi jak na placu egzaminacyjnym w WORD Tychy.

Zajęcia prowadzimy w dogodnych dla kursantów godzinach. Część wykładowa odbywa się w godzinach umożliwiających uczestnictwo osobom pracującym w tym osobom pracującym na trzy zmiany. W roku 2010 OSK „Mirek” uzyskał zezwolenia na prowadzenie szkoleń i kursów skierowanych do kierowców zawodowych i kandydatów na kierowców zawodowych. W swojej ofercie posiadamy między innymi: kurs kwalifikacji wstępnej, wstępnej przyspieszonej i uzupełniającej oraz szkolenia okresowe.

Cechuje nas dynamiczne działanie i nieustanne dostosowywanie oferty do potrzeb naszych klientów oraz rynku pracy. Współpracujemy z wykładowcami, którzy są utytułowanymi specjalistami w różnych dziedzinach wiedzy, jak również z wieloma firmami na terenie Tychow oraz Polski.

Kursant może uczestniczyć w wykładach nawet do samego egzaminu- dodatkowo ma możliwość skorzystania z wykładów i ćwiczeń w formie multimedialnej- bez ograniczeń. Godziny jazd są elastyczne i dopasowane do możliwości kursantów.

Tomasz -

Ja egzamin zdałam za pierwszym razem, dzięki bardzo dobrym wykładom i programom komputerowym jakie posiada OSK Mirek, przepisy przyswoiłam sobie bardzo dobrze. Od pierwszej jazdy czułam się dobrze przygotowana teoretycznie, co bardzo mi ułatwiło dalsze szkolenie.

Marta -

Szkołę OSK Mirek wybrałam ze względu na bardzo elastyczny plan wykładów i pozytywne opinie w Internecie. Nie zawiodłam się.

Ania -
 • Kategoria AM

  10 godzin wykładów, 10 godzin nauki praktycznej

 • Kategoria A1

  30 godzin wykładów, 20 godzin nauki praktycznej

 • Kategoria A2

  30 godzin wykładów, 20 godzin nauki praktycznej

 • Kategoria A

  30 godzin wykładów, 20 godzin nauki praktycznej

 • Kategoria B

  nielimitowane godziny wykładów, 30 godzin nauki praktycznej

 • Kategoria C

  20 godzin wykładów, 30 godzin nauki praktycznej

 • Kategoria C+E

  20 godzin wykładów, 25 godzin nauki praktycznej

 • Kategoria D

  20 godzin wykładów, 40 godzin nauki praktycznej

Ośrodek szkolenia kierowców MIREK


Dziękuję ośrodkowi OSK Mirek za profesjonalne przygotowanie do egzaminu na kat. D. Zdałem za pierwszym razem. Śmiało polecał kadrę instruktorską wszystkim chętnym. Pozdrawiam

Zbyszek -

Zdane za pierwszym razem (C+E). Jestem bardzo zadowolony z tej szkoły. Polecam ją wszystkim zainteresowanym. Profesjonalna i doświadczona kadra która wie na co należy zwrócić uwagę. Posiadają własny plac manewrowy co jest dużym plusem i jest on na miejscu.

Tomek -

Instruktorzy uczą jazdy i obycia z pojazdem na bardzo wysokim poziomie. Zwracają uwagę na szczegóły które mogą pomóc przy egzaminie. Terminy jazd dogodne dla każdego, formy płatności również. Szacunek i życzliwość dla kursanta, pomoc w każdej chwili, jednym słowem PEŁEN PROFESJONALIZM.

Marcin -

Najczęstsze pytania


Jest to zależne od kategorii. Osoba, która nie ukończyła 18 lat może uzyskać prawo jazdy kategorii AM,A1,A2, B1 lub T za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów.

Prawo jazdy może otrzymać osoba, która odbyła wymagane dla danej kategorii szkolenie, posiada orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do prowadzeniu pojazdu oraz zdała z wynikiem pozytywnym egzamin teoretyczny i praktyczny.

Wykłady prowadzimy w systemie SPS, metodą tradycyjną do każdego kursu dodajemy materiały szkoleniowe z kompletną bazą pytań egzaminacyjnych identyczne jak w WORD.

Tak oczywiście, w ramach kwalifikacji raz w miesiącu organizowana jest jazda na specjalistycznym torze poślizgowym lub na specjalistycznym symulatorze.

Nasze kursy są są najlepszym sposobem na pomyślne zdanie egazminu


Poszukujesz ośrodka szkolenia kierowców w Tychach?

skontaktuj się z nami